FATİH ÜNSAL
ÜNPLAST POLYESTER PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Sektör : KİMYA, METAL VE MADEN SEKTÖR KURULU
Tel : +902364131578
E-Posta : info@unplast.com
Diğer Firmalar :
Adres : SEYİTAHMET MAH. RUMELİ CAD. SONU SERPME EVLER 316/27-A AKHİSAR MANİSA
Sunulan Ürün ve Hizmetler :
Şirket Hakkında :

Firmamız, 1985 yılında Manisa'nın Akhisar ilçesinde ÜNSAL POLYESTER adıyla küçük bir işletmede ticarete başlamıştır. Polyester su tankları imalatıyla başlayan yolculuğuna, zamanın değişen koşullarına ayak uydurup 2002 yılında plastik imalatını da ekleyerek; 2000 m2 kapalı, 7500 m2 açık alanda faaliyet gösteren bir şirket haline gelmiştir.

Şirketimiz kurulduğu ilk günden günümüze kadar gelen süre içerisinde, kalitenin yenilenebilir ve sürdürülebilir olması düşüncesiyle, kaliteden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Bu ilke doğrultusunda üretim, depolama, ürün geliştirme ve pazarlama aşamalarında gereken özeni göstermektedir.

Ürün çeşitliliğini sürekli yenileyen ve teknolojik gelişmeleri takip eden ÜN PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti., alanında uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürerek kısa sürede ülkemizin sayılı şirketlerinden biri olmuştur. Gerçekleştirilen kalite, çeşitlilik ve imkanları ile iç pazarlarda aranan bir marka konumuna gelmiştir.

Sağlıklı yaşam için gıda güvenliği kadar ambalajında önemli olduğunu bilerek gıda güvenliği konusunda üzerimize düşen görevi yerine getirmekteyiz. Bunun için gıda, tarım ve hayvancılık endüstrilerine yönelik 100 lt’den 30.000 lt’ye kadar stoklama tankları, depo siloları, oksidasyon üniteleri, yüksek performanslı zeytin oksidasyon tankları, ulusal standartlara göre depo, tank silo, makine, su depoları, konfit tankları, salamura depoları, şarap stoklama tankları, oyun grupları vb ürünlerin inşaat ve makine endüstrileri için gerekli aksamların üretilmektedir.

Günlük plastik hammadde tüketimi 5000 kg olmasının yanı sıra; gıda temasına uygun, UV katkılı , kimyasal ortamlarda dayanıklı, hijyenik ürünler üretebilen yüksek bir kapasiteye sahiptir. Şirket içerisinde iki Modelhane, Laboratuvar, Kalıphane ve fırın üniteleri yer almaktadır. Ayrıca üretiminin her aşamasındaki sürekli kalite kontrolden geçen ürünlerimizin gıda ile temasta bulunan materyal üretim ve sicil sertifikaları mevcut olup kalitesi Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

 

FATİH YILMAZ
BİRİKİM EGE EĞİT. ÖĞR. VE SAĞLIK HİZM.A.Ş.
Sektör : FİNANSAL HİZMETLER, DANIŞMANLIK VE EĞİTİM SEKTÖR KURULU
Tel : +902324720000
E-Posta : f.yilmaz@birikim.k12.tr
Diğer Firmalar :
Adres : KARACAOĞLAN MAH. 6172 SOK. 12 /A-K BORNOVA - İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : Biz, öğrencilerimize akademik, zihinsel, duygusal, bedensel, sosyal ve manevi gelişimlerini gerçekleştirecek eğitim ortamları sağlıyoruz. Hayat boyu öğrenme ortamı sağlayarak öğretmenlerimizin, velilerimizin ve toplumumuzun doğru üretim yapabilecekleri nitelikli bir hayatı sürmelerine katkıda bulunuyoruz.
Şirket Hakkında :

Birikim Okulları 1996 yılında bir grup gönüllü girişimci tarafından kurulmuştur. Aynı yıl bir ilköğretim okulu ve bir dersane eğitim-öğretim hayatına başlamıştır. Bugün 42 Okul, 17 Kampüs ile eğitim öğretim alanında hizmet vermeye, çocuklarımızın geleceklerini aydınlatmaya devam etmektedir.

FEHİM CANSABUNCU
FGC İNŞAAT MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Sektör : İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ SEKTÖR KURULU
Tel : +902324627520
E-Posta : info@fgcinsaat.com
Diğer Firmalar :
Adres : ANADOLU CAD. TEPEKULE İŞ MERKEZİ NO:40/901 BAYRAKLI - İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : KONUT, ENDÜSTRİYEL YAPILAR, EĞİTİM, KÜLTÜR, TURİZM YAPILARI, AÇIK VE KAPALI SPOR TESİSLERİ, ÇELİK YAPI, KULE, ENERJİ HATLARI İLE ALT YAPI VE ÜST YAPI İŞLERİNE AİT MÜŞAVİRLİK, İNŞAAT VE TAAHHÜT HİZMETLERİ
Şirket Hakkında :

2000 yılından beri endüstriyle tesisler, eğitim,sağlık ve turizm tesisleri, çelik yüksek yapılar ve konut inşa işlerinde faaliyet göstermekteyiz.

FEHMİ AYDEMİR
AK-FE İNŞAAT TAAH. MAKİNA YAPI MLZ. NAK. ORM. ÜR. TUR. SAN. LTD. ŞTİ.
Sektör : İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ SEKTÖR KURULU
Tel : +902324840322
E-Posta : ak_fe@hotmail.com
Diğer Firmalar :
Adres : İSMET KAPTAN MAHALLESİ 1385 SOKAK NO:3/57 KONAK İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : İNŞAAT
Şirket Hakkında :
FERDİ ŞAHİN
SF İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.
Sektör : İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ SEKTÖR KURULU
Tel : 5531489868
E-Posta : sf.insaat35@hotmail.com
Diğer Firmalar :
Adres : KAHRAMANLAR MAH. EMRE ÖZDESTAN SOK. DEREN İŞ MERKEZİ APT. NO.17162 KONAK İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler :
Şirket Hakkında :

Hakkimizda

 

İnşaat sektörüne 2018 yılında girerek orta ve büyük ölçekli pek çok projenin geliştirilmesine katkıda bulunan bir firma olarak, inşaat sektörüne yenilik katarak en iyi düzeye ulaşması için çalışmalarını sürdüren, İzmir'de kurulan SF İnşaat kurulduğu ilk günden bu yana yaratıcılık, dürüstlük ve profesyonellik ile ilerleme içerisindedir.

Kurulduğu ilk günden bugüne dek şirket misyon ve vizyonları belirlenirken tek hedef ülkenin insanlarını hizmet etmek ve gelişen inşaat teknolojilerine en iyi hizmeti sunmak olmuştur. SF İnşaat olarak hizmet kalitemizi ve bilgi birikimimizi her zaman geliştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. İnsan çevre ve ekonomi üçgeni arasında bir inşaat sektörü olarak ilerlemeyi amaçlamaktayız. Deprem bölgesi olarak yaşadığımız yeri, can ve mal kayıplarımızı afızamızda tutarak afetlerin etkisini en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.

 

FERİDUN BİÇER
BİLİMSEL TIBBİ ÜRÜNLER PAZ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.
Sektör : SAĞLIK ve TURİZM SEKTÖR KURULU
Tel : +902322626083
E-Posta : feridun@bilimseltip.com
Diğer Firmalar :
Adres : 9 EYLÜL MAHALLESİ 312/1 SOKAK NO:12 GAZİEMİR / İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : TIBBİ CİHAZ, LABORATUVAR CİHAZLARI VE SARF MALZEMELERİ
Şirket Hakkında :

Firmamız, Vücut Dışı Tıbbi Tanı Cihazları konusunda faaliyet göstermektedir. Sanayi alanındaki ilk girişimini,  2005 yılında İzmir’de “bt products” markası ile Biyokimya reaktifi üretimine başlayarak göstermiştir. Biyokimya, Hematoloji, İmmünoloji reaktifleri ile kontrol ve kalibratör üretimini gerçekleştirmektedir. 2008 itibariyle Gaziemir'de bin metre kare kapalı alanda 4 katlı üretim tesisi ile hizmet vermekte, iç piyasa başta olmakla birlikte 27 ülkeye ihracat yapmaktadır. Firmamız, %90 ithalata dayalı sektörde,  üretim yaparak yerli üretime destek ve öncü olmaya çalışmaktadır.

FUAT EROĞLU
CEMER KENT EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Sektör : KİMYA, METAL VE MADEN SEKTÖR KURULU
Tel : +902328538704
E-Posta : info@cemer.com.tr
Diğer Firmalar :
Adres : BAHÇELİEVLER MAHALLESİ, 430. SK. NO:16, 35375 TORBALI/İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : BAŞKA YERDE SINIFLANDIRILMAMIŞ DİĞER PLASTİK ÜRÜNLERİN İMALATI
Şirket Hakkında :

CMRPLAY markasıyla oyun parkları, CMRACTIVE markasıyla  Fitness aletleri , CMREXTREME markasıyla macera  parkları, CMRURBAN markasıyla kent ekipmanları üretiyoruz.

Türkiye'nin ilk özel endüstriyel tasarım merkezini kurduk. 31 faydalı modelin , 721 parçanın tasarımının tescilini aldık. 2014 yılında “Red Dot”  2017 yılında “German Design Award 2017” ödüllerini kazandık.

Uluslararası 3. Cemer Düşten Gerçeğe Tasarım Yarışması’nı düzenliyoruz.

Sadece Türkiye’de değil 4 kıtada 71 ülkede tercih edilen bir markayız.

 

GALİP ATAR
ATARLAR PETROL ÜRÜNLERİ TAŞ.OTO.TURZ GIDA SAN VE TİC.LTD.ŞTİ
Sektör : HİZMETLER SEKTÖR KURULU
Tel : +902328761101
E-Posta : galip.atar@atarlar.com.tr
Diğer Firmalar :
Adres : ATATÜRK CAD. NO:107 KEMALPAŞA - İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : AKARYAKIT
Şirket Hakkında :

1931 yılında İzmir’in Kemalpaşa İlçesi’nde kurulan atarlar petrol, ilçenin ilk İzmir ilinin ise üçüncü istasyonu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Galip Atar tarafından kurulan işletme, bugün Nihat Atar ve ailenin üçüncü kuşak temsilcisi Galip Atar tarafından yönetilmektedir. Shell taşıt tanıma distribütörlüğü, Euromaster, Michelin ve Hankook bayilikleri bulunan Atarlar Petrol’ün; 3 tanesi Kemalpaşa ilçesinde olmak üzere toplam 8 şubesi bulunmaktadır.

 

GÖKHAN TEMUR
MEGA İNŞAAT VE ENERJİ A.Ş.
Sektör : İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ SEKTÖR KURULU
Tel : +902323707333
E-Posta : info@megaas.com.tr , gtemur@megaas.com.tr
Diğer Firmalar : MEGA, TEMAT, AK-SA
Adres : 1-6782 SOKAK NO: 55 ÇİFTEHAVUZLAR-ÇİĞLİ-İZMİR. 2-1411 SOKAK NO:11A BALGAT- ÇANKAYA-ANKARA. 3-OSMANGAZİ CADDESİ , 666. SOKAK NO:2 ESENLER-İSTANBUL
Sunulan Ürün ve Hizmetler : Proje Mühendislik, Teknik Müşavirlik, İnşaat & Müteahhitlik
Şirket Hakkında :

1985 yılında kurulmuş ve Yurtiçinde  Kamu-Devlet Yatırımlarına yönelik ; Proje&Mühendislik, Teknik Müşavirlik  ve  Altyapı ( Karayolu, Otoyol, Demiryolu, Metro, Baraj, Gölet, Sulama vs.) inşaatları-Projeleri yapılmaktadır.

2007  yılından  itibaren ise  Yurtdışı Taahhüt-Müteahhitlik Hizmetleri  yürütülmeye başlanılmış olup,  birçok ülkede projelere devam edilmektedir.          

GÖKHAN YILDIRIM
GRUP OFİS BÜRO MAKİNALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Sektör : BASIM, YAYIN VE MEDYA SEKTÖR KURULU
Tel : +902324416067
E-Posta : grup-gokhan@hotmail.com
Diğer Firmalar :
Adres : YEŞİLLİK CAD. 5758/2 NO:2/H ORCANER İŞ MERKEZİ KARABAĞLAR / İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : DİĞER BÜRO MAKİNALARI VE EKİPMANLARININ TOPTAN TİCARETİ (BİLGİSAYAR VE BİLGİSAYAR ÇEVRE DONANIM HARİÇ) HESAP MAKİNASI, DAKTİLO, YAZARKASA, FOTOKOPİ MAKİNASI, STENAGRAFİ MAKİNASI, KALEM TRAŞ,BÜRO TİPİ DELGİ ALETİ VB.
Şirket Hakkında :

2002 yılında Türkiye’nin ilk marka, patent ve tasarım araştırma sitesini kurdu.

2003 yılında sektörün nabzını tutan bir dergi yayımlaya başladı. GOssIP Türkiye’nin ilk marka patent ve tasarım dergisi oldu.

Her geçen gün yenilikleri beraberinde getiren Grup Ofis 2005 yılında İstanbul Ofisi’ni açtı.

Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip eden Grup Ofis 2007 yılında elektrik doküman yönetimini kullanarak kağıtsız ofis uygulamasına geçti.

Bilgi birikimi ve deneyimini her gün bir adım öteye taşıyan Grup Ofis 2009 yılında sınai mülkiyet eğitimleri vermeye başladı.

Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da gelişmeleri ve etkinlikleri yakından takip ederek Uluslararası Markalar Birliği(INTA) ile yuvarlak masa toplantısı yaptı.

2010 yılında Türk Patent ve Marka Kurumu’nda ilan edilen yaklaşık 400.000 marka arasından seçilen Sıra Dışı Markalar adlı bir kitap yayımladı.

Marka sahiplerine, tüketicilere, ülkemiz ekonomisine ve imajına verdiği zarara kamuoyunun dikkatini çekmek amacıyla ilk taklit ürünler sergisini düzenledi.

2013 yılında İzmir Ofisi’ni açan Grup Ofis ulusal ve uluslararası mevzuatı yakından takip ederek 2017 yılında sınai mülkiyet kanunun getirdiği yenilikler hakkında ilk eğitim veren vekil firma olarak sektöründe ilklere imza atmaya devam etmektedir.

Bugün Grup Ofis mevzuata hakim personeli ve güçlü teknolojik alt yapısıyla 20 bini aşkın yerli ve yabancı müvekkiline hizmet vermeyi sürdürmektedir.