NURİ AKŞAM
MGM ELEKTRİK MOTORS
Sektör : MAKİNE ve SAVUNMA SANAYİ SEKTÖR KURULU
Tel : +902327990347
E-Posta : info@mgmmotor.com.tr
Diğer Firmalar :
Adres : İTOB OSB Ekrem Demirtaş Caddesi No:28 Menderes / İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : MGM Elektrik Motorları olarak; yerli ve yabancı tüm makine imalatçılarına, her alanda yardımcı olmak ve çözüm üretmek için buradayız!
Şirket Hakkında :

M.G.M. motori elettrici S.p.A., Frenli motor üreticisi olarak 1950 yılında kuruldu. Şimdi bu alanda Avrupanın lideri vasfı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimizin italyada 2 üretim merkezi ve bir satış/Dağıtım deposu bulunmaktadır(Assago/Milan).

Ayrıca Kuzey Amerikada Montreal (Canada) ve Detroit (USA) şehirlerinde Satış, Teknik destek ve Dağıtım şubelerimiz bulunmaktadır.

Bununla beraber Chennai  şehrinde de Hindistan Satış, Dağıtım ve Teknik destek şubemiz mevcuttur.

MGM 50 den fazla ülkede Teknik destek ve Dağıtım şubelerine sahip dünya çapında bir firmadır.

Dünyanın neresinde olursanız olun giydiğiniz kıyafetlerden kullandığınız eşyalara kadar üretiminde MGM frenli motorlarının emeğinin geçmediği bir ürün bulmanız çok zordur.
 

 

 

NURİ GÜLDOĞAN
GLOBAL HEDİYELİK EŞYA ÜRÜNLERİ İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ.
Sektör : PERAKENDE VE E-TİCARET SEKTÖR KURULU
Tel : +902324450102
E-Posta : globalhediyelik@gmail.com
Diğer Firmalar :
Adres : KONAK MAH. 871 SOK. NO:40 KONAK -İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler :
Şirket Hakkında :
NURULLAH KOÇAK
EGEM EGESER YALITIM
Sektör : İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ SEKTÖR KURULU
Tel : +90542 330 20 90
E-Posta : egemegeserlife@gmail.com
Diğer Firmalar :
Adres : ÇAPAK MAH2570 SOK. NO.22 EGESER SÖVE TORBALI İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : Söve, Su Yalıtım ve Mantolama Hizmetleri.
Şirket Hakkında :

Egeser söve olarak 15 yıldan bu yana İzmir de yürütmüş olduğumuz hizmetler ile bugün sadece Türkiye değil dünyanın bir çok ülkesine ihracatlarımız devam etmektedir. Bizler için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmuştur ve böyle olmayada devam edecektir. Egeser söve bir çok alanda verdiği hizmetler ile 15 yıllık kalitesini en iyi şekilde sürdürmektedir.  

www.egemegeser.com - www.serlifeizolasyon.com

OKHAN BAYKARA
KRİSTAL İNŞAAT
Sektör : İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ SEKTÖR KURULU
Tel :
E-Posta : okhanbaykaya@gmail.com
Web :
Diğer Firmalar :
Adres : ATIFBEY MAH. 11/7 SOK. NO2/B GAZİEMİR / İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler :
Şirket Hakkında :
ONAT ONATER
YEM-VİT A.Ş.
Sektör : GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK SEKTÖR KURULU
Tel : +902328771425
E-Posta : onatonater@yemvit.com.tr
Diğer Firmalar :
Adres : ANKARA ASFALTI ALİ KOÇER SANAYİ SİTESİ KEMALPAŞA / İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : RUMİNANT, KANATLI, AQUA
Şirket Hakkında :

YEM-VİT olarak faaliyetlerimize 1987 yılında başladık. 1987 yılından beri giderek büyüyen ve günümüzde yem katkı sektörünün en başarılı firmalarından biri olan Yem-Vit; kanatlı, büyükbaş, küçükbaş ve balık türlerine yönelik premiks ve yem katkı ürünleri üretimi ve satışı yapmaktadır. Üretim tesisi İzmir’de bulunan firmamız, ülkemizin dört bir yanındaki satış ağı ile birlikte şu anda 15 ülkede ihracat faaliyeti göstermektedir. Sektöre ilk adım attığımız yıldan itibaren pazar payımızı arttırarak büyümeye devam ediyoruz. Çalışmalarımızı Ar&Ge’ ye ayırdığımız sınırsız bütçe, iyi yetişmiş uzman kadromuz ile teknolojiyi takip ederek sürekli yenilenerek geliştirmekteyiz. Dünya standartlarındaki üretim anlayışımızı; dünya standartlarında tedarik ettiğimiz ürünler ve sektördeki kararlı duruşumuz ile kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz. 

TS EN ISO 9001:2015, TS EN ISO 22000:2005 ve GMP belgelerine sahip olan firmamız; yenilikçi ürünleriyle kalite politikasını bugün olduğu gibi gelecekte de sürdürecektir. 

Faaliyetlerimize devam ederken, İrlanda’nın lider firması Devenish Nutrition ile ortaklık anlaşması yaptık. 2017 yılı Temmuz ayında yapılan ortaklık anlaşmasına göre Devenish, Yem-Vit’e %50 ortak olarak Türkiye yem katkı pazarına girmiş oldu. Yem-Vit ise bu ortaklık ile mevcut ve çevre pazarlardaki gücüne güç kattı. 

1952’de Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast’ta kurulan ortağımız Devenish, İrlanda’nın en önemli yem ve yem katkı üreticilerinden biridir.Bunun yanında Devenish’in İngiltere, İrlanda, Kuzey Amerika ve Afrika’da yatırımları bulunmaktadır. Devamında Yem-Vit ile yaptığı ortaklık ile Türkiye’ye ilk yatırımını gerçekleştirmiştir. Geniş bir yelpazede bulunan müşterilerine büyükbaş, küçükbaş, kanatlı, balık ve diğer türlerin beslenmesi, yem üretimi, veterinerlik hizmetleri ve teknik çözümler ile hizmet veren firma 40’dan fazla ülkeye ihracat yapıyor. 

 

OP.DR.FATİH İNMEZ
MEST MEDİFEMA ASSİSTANCE HİZM. A.Ş
Sektör : SAĞLIK ve TURİZM SEKTÖR KURULU
Tel : 854 18 54 - 854 76 6
E-Posta : info@mestgroups.com, info@mestassistance.com
Diğer Firmalar :
Adres : ZAFER MAH. AKÇAY CAD. NO:142/402 ARTKIY PLAZA GAZİEMİR- İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : Sağlık Turizmi, Seyahat acentesi faaliyetleri ( Hava yolu, Deniz yolu, Kara yolu, Demir yolu ulaşımı için bilet Rezervasyon işlemleri ve bilet satışı, Seyahat, Tur, Ulaşım ve Konaklama hizmetlerinin toptan ve perakende satışı, vb)
Şirket Hakkında :

Mest Medifema Group merkezi İzmir’de bulunan ve kuruluş amacı sağlık turizmi olan bir şirkettir. Ana faaliyet alanımız sağlık sektörü olmasına rağmen; seyahat acentesi faaliyetleri ( Hava yolu,Deniz yolu, Kara yolu, Demir yolu ulaşımı için bilet Rezervasyon işlemleri ve bilet satışı, Seyahat, Tur, Ulaşım ve Konaklama hizmetlerinin toptan ve perakende satışı, vb) başka pek çok farklı alanda da faaliyet sürdürmekteyiz. Bahsi geçen tüm bu hizmetleri dünya çapında sunma yeterliliğimiz bulunmakla birlikte, değerli müşterilerimizin özellikli gereksinimleri doğrultusunda hizmet sunma esnekliği de göstermekteyiz.

 

ORHAN GAZİ GÖRMEZ
TOYAM GIDA SAN. NAK. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Sektör : GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK SEKTÖR KURULU
Tel : +90232853872
E-Posta : orhan3502@hotmail.com
Diğer Firmalar :
Adres : YAZIBAŞI SAN. BÖL.BALKAN CAD. NO.11 TORBALI-İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : Un kalitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmak
Şirket Hakkında :

1970’li yıllarda aile büyüğümüz Merhum Tahsin Görmez ile başlayan değirmencilik serüvenimize İzmir/ Torbalı’da TOR-UN / TOYAM GIDA SAN.NAK. ve TİC.LTD. STİ. olarak devam etmekteyiz.
     Üretim kapasitemizi arttırmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine hızlı ve güvenilir şekilde çözüm olmak amacıyla İzmir’ in Torbalı ilçesinde 350 ton/gün fabrikamızı kurduk.Fabrikamız Ege bölgesinin önde gelen kuruluşlarındandır.
     El değmeden otomatik makinalarla üretilen ve paketlenen ürünlerimiz, fabrikamızda mevcut laboratuvar ve deneme fırınlarında kontrol edilip piyasaya sürülmekte ve bünyemizde bulunan araç filomuz ile müşterilerimize ulaştırmaktayız.
     Sürekli gelişme bilinci ile çalışan yönetim kadromuz ve personellerimiz ile müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını karşılamak, Un kalitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmak için AR-GE çalışmalarımıza ağırlık vermekteyiz.

OSMAN KARAMAN
HASKAR İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Sektör : İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ SEKTÖR KURULU
Tel : +902323731770
E-Posta : osmankaraman2000@hotmail.com
Diğer Firmalar :
Adres : 2 SOK NO:3 K:1 D:1 BORNOVA İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : İKAMET AMAÇLI OLAN VEYA OLMAYAN BİNALARIN YAPIMI.
Şirket Hakkında :
OZAN IŞIK
EMSALE IŞIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Sektör : PERAKENDE VE E-TİCARET SEKTÖR KURULU
Tel : +902324675353
E-Posta : ozan35@hotmail.com
Diğer Firmalar :
Adres : ETİLER MAHALLESİ 1268 SOKAK NO:2 DAİRE 301 DÖKÜMCÜ MUSA İŞHANI KONAK-İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : TESETTÜR GİYİM
Şirket Hakkında :

Emsale markası 2018 yılı itibariyle İzmir-kONAK’Ta kurulmuş ve  tesettür giyim üzerine faaliyete başlamıştır. Firmanın kuruculuğunu Ozan IŞIK yürütmektedir. İlk 6 aylık dönemde büyük bir başarı göstererek toptan ve parekende satışlar ile butik ve web sitelerinde yoğun bir ilgi görmüştür. Büyümesine hızla devam ederken kurumsallaşma yolunda ilerlemektedir. Yurt içindeki ilerlemelere ek olarak yurtdışı pazarında arayışlarına devam etmektedir.

ÖMER ÇETMEN
KONFOR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI MOBİLYA DERİ TEKSTİL İNŞAAT TURİZM SAN.VE TİC.A.Ş.
Sektör : MOBİLYA ve DAYANIKLI TÜKETİM
Tel : +902322812323
E-Posta : info@konfor.com.tr
Diğer Firmalar :
Adres : FATİH MH. ÇAMLIK CADDESİ NO :46 SARNIÇ GAZİEMİR İZMİR
Sunulan Ürün ve Hizmetler : MODÜLER MOBİLYA VE MOBİLYA MALZEMELERİ
Şirket Hakkında :

2003 yılında kurulan şirketimiz yatak, mobilya, ev tekstili alanlarında faaliyette bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Konfor, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında dünya markası olma hedefi olma yolunda modern tasarımları ile hızla büyümeye devam ediyor.2023 yılı hedefi, 2018-2023, 5 yılda 10 kat büyüyerek 2023 yılında dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.